CRM programma

Kvalitatīvāka klientu apkalpošana

Uzņēmuma procesu kontrole

CRM programma liks jums justies kā īstam vadītājam, jo ​​ļauj pārvaldīt visus biznesa procesus. Procesi, resursi, lēmumu pieņemšana - tikai daži klikšķi, un darbs ir paveikts. Ietaupiet savu laiku un izmantojiet savas prasmes tieši tur, kur tām patiešām ir nozīme: CRM paver ne tikai biznesa, bet arī darbinieku potenciālu. Strādājiet efektīvi un gudri - tas ir daudz jautrāk!

Aktuāli un precīzi dati

Tā sajūta, kad nepieciešamā informācija nav pieejama, ir visiem zināma. Bet, izmantojot CRM, jūs to varat aizmirst. Sistēma apkopos un kārtos datus pēc nepieciešamības - vienkārši pieprasiet to. Tāpēc vairs nebūs vajadzīgas burvestībai uz kafijas biezumiem, un pamatoti reālas situācijas analīzes risinājumi drīz atmaksāsies.

CRM sistēmas iespējas

No kvalitātes atkarīga ir jūsu biznesa veiksme. Katram klientam patīk uzmanība un kvalitatīvs serviss, un CRM programma klientiem parādīs, kā jūs viņus vērtējat. Dati, kas nepieciešami lai efektīvi pārvaldītu klientu attiecības, ir viegli pieejami, un visas problēmas tiek ātri un ērti atrisinātas. Nodrošiniet savus klientus ne tikai ar precēm un pakalpojumiem, bet arī ar palīdzību problēmu risināšanā vai papildus informācijas atrašanā. CRM programma ir saite, kas nodrošina efektīvu saziņu starp klientiem un darbiniekiem.

Ja jūs jautāsiet, ko CRM sistēma spēj, mēs atbildēsim, ka tā var visu! Jā, iespējas ir vienkārši neierobežotas, un tas, kādu kūkas gabalu jūs atgriezīsiet būs atkarīgs no integrācijas. Loģistika, mārketings, projektu vadība, aktīva pārdošana, finanses – CRM sniedz priekšrocības visās jomās. Mūsu Hanna CRM ir universāls un piemērots ikdienas biznesa procesiem, un mēs pēc nepieciešamības izveidosim papildu funkcijas. Drosmīgi skatieties nākotnē, digitalizējiet savu biznesu un vienmēr atrodieties vienu soli priekšā.

Iepazīstiet Hanna CRM sistēmas funkcionalitāti!Kontaktu datu bāze

Uzņēmuma esošo un potenciālo klientu datu bāze. Rekvizīti, kontaktinformācija, saziņas vēsture un citas piezīmes - visu nepieciešamo atradīsiet viegli un ātri. Kontaktu šķirošana un segmentēšana būs noderīga tādās jomās kā komunikācija vai mārketings.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM kontaktų valdymas

Klientu apkalpošana

Ātras atbildes, ātra problēmu risināšana un sakarīga komunikācija ir mūsdienu must have.
Un tam, protams, nepieciešama sistēma. Bet, ja izvēlaties Hanna CRM, jums nebūs jāmeklē papildu risinājumi, jo klientu apkalpošana ir viena no standarta funkcijām. Skatieties vienkāršāk un atklājiet vairāk priekšrocību.
Izmēģināt bezmaksas

Hanna CRM klientų aptarnavimas

Uzdevumu kontrole

Kontrole ir svarīga, taču nevienam nepatīk to izmantot. Par laimi, tagad jūs varat uzticēties Hanna CRM. Sistēmai ir ērti iestatījumi, tāpēc turpmāk jūs automātiski ievērosiet termiņus, saņemsiet atgādinājumus un daudz ko citu. Un vadītāji varēs izsekot katra darbinieka progresam. Pirmais solis ceļā uz paaugstinājumu ir klāt!

Izmēģināt bezmaksas

Hanna CRM užduočių valdymas

Darba plānošana

Kad jūs zināt, ko jūs darāt, viss notiek daudz labāk. Šī iemesla dēļ ir svarīgi plānot, lai gan tas bieži ir diezgan sarežģīts. Mēs esam izstrādājuši dienas kārtības moduli, lai jūs varētu šeit veikt izmaiņas, saistīt savus plānus ar kolēģiem no kopīgiem projektiem un, ja nepieciešams, automātiski informēt viņus par izmaiņām vai uzaicināt uz sanāksmi. Plānot ir tik ērti, ka neplānot vienkārši nav iespējams.

Izmēģināt bezmaksas

Hanna CRM darbų planavimas


Līgumu kontrole

Līgumi - bez tiem biznesā ne soļa, tāpēc ir jāpieliek daudz pūļu, lai sekotu termiņiem, saglabātu un veiktu citas darbības. Vai būtu lieliski, ja visu varētu izdarīt vieglāk? Mēs arī tā domājam, tāpēc ir īpašs modulis līgumu pārvaldībai. Šeit jūs varat ērti arhivēt visus dokumentus, veikt izmaiņas un pielāgojumus, un automātiskie atgādinājumi ļauj jums bez papildu piepūles sekot svarīgiem termiņiem.

Izmēģināt bezmaksas

Hanna CRM sutarčių valdymas

Informācijas meklēšana

Lieliski, kad nepieciešama informācija vienmēr ir pie rokas. Izmantojot Hanna CRM, tā arī būs, jo mūsu komanda ir pievērsusi daudz uzmanības tādām funkcijām kā meklēšana. Īpašu kritēriju filtri, kontekstuālā meklēšana - tas viss ir paredzēts, lai atrastu tieši to, ko meklējat. Ātri un vienkārši.

Izmēģināt bezmaksas

Hanna CRM informacijos paieška

Tiesību pārvaldība

Viena sistēma visiem darbiniekiem. Šī bija sākotnējā koncepcija, kuru mēs izstrādājām, veidojot Hanna CRM sistēmas risinājumus. Mūsdienās sistēma ir piemērota dažādiem uzņēmuma darbiniekiem un funkciju un informācijas atbilstību nodrošina tiesību lomas. Bez šaubām izvēlieties pārbaudītus un daudzpusīgus risinājumus, kas ļauj drosmīgi pieņemt izaicinājumus.

Izmēģināt bezmaksas

Hanna CRM naudotojų teisių valdymas

CRM programmas cena un instalēšana

Vai vēlaties lielākus biznesa apgrozījumus? Mūsu inženieri par to parūpējās: viņi ilgu laiku darbojās, lai izveidotu Hanna CRM sistēmu tādu, kāda tā ir šodien.Daudzpusība un futūristiskā funkcionalitāte ļaus jums sākt šodien to, ko konkurenti to darīs tikai nākotne.

Hanna CRM programmas cena ir optimāla, tāpēc sistēmu var izmantot visi: sākot no amatnieka līdz organizācijas vadītājam. Cenu noteikšana ir vienkārša un elastīga: tik daudz, cik izmantojat, maksājat. Sistēmas noma piedāvā visas priekšrocības un maksa attiecas tikai uz izmantoto darba vietu skaitu. Godīgi un palīdz ietaupīt, vai ne?

Vienkārša instalēšana bija viens no izstrādātāju mērķiem, un Hanna CRM to patiešām izpildīja. Faktiski mūsu sistēmas instalēšana nav instalēšana. Aizmirstiet par papildu aprīkojumu vai sarežģītām procedūrām. Lietotājiem ir nepieciešams tikai izveidot savienojumu, ko viņi var izdarīt no jebkuras ierīces un no jebkuras vietas, izmantojot interneta savienojumu. Vienkārši kā divi reiz divi!

Negaidiet rītdienu un izmantojiet iespēju šodien paaugstināt savu biznesu jaunā līmenī.

Vēlaties izmēģināt vai pasūtīt?


Atklājiet Hanna CRM priekšrocības 30 dienas bez maksas!

Izmēģināt bezmaksas