Pārdošanas, klientu un projektu
vadības programma

Visas nepieciešamās funkcijas Jūsu biznesa ieguvumiem

Klienta dati

Visas nepieciešamās funkcijas, lai uzturētu kvalitatīvu saziņu ar klientiem. Sniedziet klientiem nevainojamu servisu.

Pārdošanas organizācija

Pārdošanas procesa vadīšana no potenciālā klienta reģistrācijas līdz pārdošanas dokumentu noformēšanai un preču atlikumu norakstīšanai.

Projektu vadība

Projekta aktivitāšu plānošana un koordinēšana. Izlietotā laika, radīto izmaksu un deleģētajiem uzdevumiem piešķirto resursu kontrole.


Kontaktu datu bāze

Kontakti - laikapstākļi jūsu uzņēmumam, tāpēc to pārvaldībai jābūt pēc iespējas ērtākai.
Uzņēmuma esošo un potenciālo klientu datu bāze.Rekvizīti, kontaktinformācija, komunikācijas vēsture un citas piezīmes - visu nepieciešamo atradīsit viegli un ātri. Un kontaktu šķirošana un segmentēšana nāks par labu tādām jomām kā komunikācija vai mārketings.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM kontaktų valdymas

Uzdevumu kontrole

Uzņēmuma darbības organizēšana balstās uz uzdevumu un atbildības sadalījumu. Hanna CRM sistēmā uzdevumu vadībāi pievērsta daudz uzmanības. Ērtas funkcijas darba deleģēšanai un personīgās dienas kārtības plānošanai.
Komentāru un failu pievienošanas funkcionalitāte ļauj fiksēt rezultātus un aktuālu informāciju vienuviet. Atkārtotā uzdevuma funkcija ļauj jums viegli plānot ikdienas uzdevumus.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM užduočių valdymas

Vēlaties izmēģināt vai pasūtīt?


Atklājiet Hanna CRM priekšrocības 30 dienas bez maksas!

Izmēģināt bezmaksas


Pārdošanas plānošana

Cik daudz mēs varam pārdot šajā mēnesī vai ceturksnī? Bieži sastopams jautājums naudas plūsmas plānošanai.
Izmantojot dažādus pārdošanas procesus un posmus ļaus precīzi paredzēt, cik lielus ieņēmumus var radīt katrs vadītājs atsevišķi vai visa pārdošanas komanda.
Pārdošanas varbūtības un pieļaujamā ilguma noteikšana katram pārdošanas procesa posmam. Pārdošanas piltuve ir pārdošanas prognožu grafiks.

Izmēģināt bezmaksas

Hanna CRM pardavimų piltuvėlis

Pārdošanas operācijas

Viens no svarīgākajiem soļiem pārdošanas operāciju pabeigšanā ir pārdošanas dokumentu noformēšana.
Sistēma īsteno avansa rēķinu un PVN rēķinu izsniegšanas funkcionalitāti. Ģenerēto dokumentu sūtīšana klientiem tieši no sistēmas.

Izmēģināt bezmaksas

Hanna CRM sąskaitų išrašymas

Projektu vadība

Katrs lielāks klienta pasūtījums vai uzņēmuma iekšējais projekts pieprasa mobilizēt cilvēkresursus un materiālos resursus.
Hanna CRM sistēmas Projektu modulis dod iespēju plānot projekta aktivitātes, sadalīt tos mazākos posmos un uzdevumos. Projekta plāna attēlojums un korekcija, izmantojot Ganta diagrammu.
Projekta kartē ir pieejama visa nepieciešamā informācija - kontakti, uzdevumu plāns, piešķirtie resursi, izmaksas, rēķini, lietas un piezīmes.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM projektų valdymas

Līgumu reģistrs

Digitalizēts ar klientiem un piegādātajiem sastādīto līgumu reģistrs nepieciešamība katrā uzņēmumā.Sistēmā saglabātie līgumi nodrošinās nepieciešamās informācijas ātrāku atrašanu. Iespēja kārtot līgumus pēc veida un funkcijas, lai iespējotu automātisku līgumu numerāciju.
Ir ieviesta arī funkcionalitāte, kas ļauj ģenerēt līgumus PDF un DOCX formātos.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM sutarčių registras

Līgumu e-paraksts

Hanna CRM ir pirmā lietuviešu CRM sistēma, kas ir radījusi iespēju ļoti viegli ģenerēt un parakstīt līgumus. Nepieciešamas tikai dažas sekundes, lai izvēlētos nepieciešamo līguma veidni, parakstītu līgumu ar mobilo parakstu, nosūtītu līgumu klientam ar uzaicinājumu to parakstīt elektroniski. Vislabākais ir tas, ka parakstītie līgumi tiek glabāti sistēmā bez papildu darbībām! Ietaupiet a) laiku, kuru tērējat lejupielādējot PDF failus un sūtot e- vēstules klientam; b) vietu datorā failu glabāšanai.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM sutarčių registras

Klienti par Hanna CRM


Hanna CRM programma ir integrēta ar dažām citām sistēmām, tāpēc bija viegli sākt lietot šo programmu. Šī sistēma ir viegli pieejama no betkura mobīlā telefona. CRM integrācija ar Tasker programmu palīdzēja mums operatīvi uzlabot savas apkalpošanas aktivitāti


Alternative Text
Juris U.

Ļoti patīk programma, kura palīdz mūsu uzņēmumam pārvāldīt uzdevumus un projektus (Stipra prioritāte programmā i Gantt diagramma!) Programmā izcili isstrādāta funkcionalitāte, domāta klientu apkalpošanai. Kopumā programma ir ļoti intuitīva un viegla lietošanā.


Alternative Text
Edgars J.

Ar Hanna CRM programmu ir ļoti viegli strādāt. Viņā ir apvienoti visi nepieciešamie rīķi tiem kas vēlās optimizēt sava uzņēmuma procesus. Programmā ir izcilas valdīšanas iespējas, tāpat tajā atradīsiet daudz noderīgu atskaišu aktivitātes analīzei. Ar šo CRM programmu varēsiet kontrolēt visus sava uzņēmuma procesus. Sistēma integrēta ar daudzām citām uzņēmumā noderīgām sistēmām.


Alternative Text
Andris S.

Vēlaties izmēģināt vai pasūtīt?


Atklājiet Hanna CRM priekšrocības 30 dienas bez maksas!

Izmēģināt bezmaksas