Kā pārvaldīt preces un to atlikumus.
Zemāk >

Our Mission

Strādāju uzņēmumā, kas pārdod mobilos tālruņus, mums ir vairākas tirdzniecības vietas visā Lietuvā. Mums nav efektīva veida preču atlikumu izmaiņu uzraudzīšanai, kas kavē vienmērīgu darba procesa norisi. Vai Hanna CRM ir piemērota programma noliktavas preču atlikuma pārvaldībai?
Risinājums:
Hanna CRM programmai ir daudz funkciju, viena no kurām ir noliktavas vadība. Programmā jūs varat izsekot preču atlikumu izmaiņām. Mēs dalāmies ar rekomendācijām, kā Hanna CRM var atvieglot preču un noliktavu pārvaldību.

Our Vision

Alternative Text

1.

Izveidojiet noliktavas

Hanna CRM programmā varat izveidot neierobežotu noliktavu skaitu. Katrai noliktavai varat piešķirt atbildīgu personu, kura būs informēta ar sistēmas ziņojumiem un e-vēstuli, kad noliktavā būs sasniegts preču kritiskais atlikums.

2.

Ievadiet preces

Hanna CRM Preču modulī jūs varat detalizēti aprakstīt produktus, pievienot fotoattēlus. Norādiet to daudzumu noliktavās un ievadiet produkta kritisko atlikumu - kad tas tiks sasniegts, atlikums kļūs sarkans. Produkta kartē jūs redzēsiet detalizētu produktu atlikumu kustību.

Alternative Text
Alternative Text

3.

Fiksējiet norakstījumus un iegrāmatošanu

Izmantojiet moduli Atlikumi, lai ierakstītu norakstījumus un iegramatošanu. Varat arī atzīmēt preču pārcelšanu no vienas noliktavas uz citu.

4.

Pievienojiet preces rēķinos

Izrakstot rēķinu klientam, iekļaujiet preces. Programma automātiski norakstīs pārdoto preču daudzumu un aprēķinās preču atlikumu.

Alternative Text
Alternative Text

5.

Formējiet pasūtījumus

Hanna CRM programmā varat ievadīt preču pasūtījumus piegādātājiem. Kad pasūtītās preces tiek piegādātas, noklikšķinot pogu iegrāmatojiet preces tieši no pasūtījuma ieraksta.

Mēs iesakām izmantot šo Hanna CRM funkcionalitāti, lai palīdzētu jums efektīvāk pārvaldīt preces un to atlikumus noliktavās

Vēlaties izmēģināt vai pasūtīt?


Atklājiet Hanna CRM priekšrocības 30 dienas bez maksas!

Izmēģiniet bezmaksas