Integrācijas risinājumi
paplašinot uzņēmējdarbības iespējas

Hanna CRM ir sagatavota integrācijas pakete, un tā ir atvērta integrācijai ar jūsu izvēlētajām platformām

Reāllaika dati

Piekļūstiet datiem no citām uzņēmuma sistēmām. Jaunākā aktuālā informācija palīdz pieņemt pareizos lēmumus.

Automatizēti procesi

Aizmirstiet manuālu datu ielādi vai sinhronizācijas aktivizēšanu. Visi datu apmaiņas procesi tiek veikti automātiski.

Abpusējā integrācija

Aktuālo datu imports un apstrādāto datu eksportēšana uz ārējām sistēmām.


El. pasta integrācija

Hanna CRM ir izveidota integrācija ar e-pastu. Katrs sistēmas lietotājs var aktivizēt e-pastu. pastkastes skenēšana un vēstuļu glabāšanu pie sistēmā esošiem kontaktiem un potenciālajiem klientiem. Sarakstes vēstures glabāšana sistēmā nodrošina produktīvāku pārdošanas procesu un kvalitatīvāku esošo klientu apkalpošanu.

Hanna CRM el. pašto integracija

Vēlaties izmēģināt vai pasūtīt?


Atklājiet Hanna CRM priekšrocības 30 dienas bez maksas!

Izmēģināt bezmaksas


Integrācija ar telefonijas risinājumiem


Sagatavota integrācija ar telefonijas risinājumiem palielina sistēmas priekšrocības ikdienas pārdošanas vai klientu apkalpošanas operācijās. Šīs integrācijas galvenās funkcijas ir:
Ienākošo un izejošo zvanu ierakstīšana;
Zvanītāja ID;
Zvana saistīšana ar darbinieku;
Zvanu atskaites.

Tele2 Mobīlā stacija →

Hanna CRM integracija su telefonijos sprendimais

Integrēta ar Tele2 Tasker sistēmu

Hanna CRM ir integrēta ar Tasker sistēmu. Šī spēja paplašina Hanna CRM funkcionalitāti un nodrošina mobilo darbinieku darba procesu pārvaldību. Uzdevumi darbiniekiem tiek nodrošināti, izmantojot mobilo lietojumprogrammu, tāpēc šiem darbiniekiem nav nepieciešama tieša piekļuve CRM sistēmai. Savstarpējā integrācija ļauj reāllaikā uzraudzīt uzdevumu statusu.

Plašāk par Tasker →

Hanna CRM integracija su Tasker

Kalendāra integrācija

Spēja aktivizēt uzdevumu integrāciju ar Google kalendāu ar Office365 ļauj piekļūt ieplānotajai darba kārtībai no dažādām ierīcēm..

Hanna CRM integracija su Google kalendoriumi

Klienti par Hanna CRM


Uzņēmumā ir vairāki pārdošanas kanāli, Hanna CRM mums palīdzēja integrēt dažādus departamentus labākai klientu apkalpošanas sasniegšanai. Svarīgas priekšrocības ir Mobīlās stacijas funkcija un integrācija ar e-pastu. Tāpat Hanna CRM klientu apkalpošanas nodaļa ir vienmēr atvērts jaunām idejām dēļ programmas funkcionēšanas. Radušās problēmas un jautājumi tiek ļoti ātri atrisināti.


Alternative Text
Janis S.

Mēs strādājam ar Hanna CRM programmu grāmatvedības uzņēmumā. Pateicoties Hanna CRM programmai darbiniekiem ir skaidri izveidoti uzdevumi, var uzraudzīt viens otra nodarbinātību, redzēt kuri uzdevumi bija atlikti un cik daudz laika aizņēma, vērot tuvojošos termiņus. Kad sākām lietot Hanna CRM programmu, nepalika aizmirstu vai nepabeigtu uzdevumu.


Alternative Text
Edgars S.

Hanna CRMprogramma ir integrēta ar dažām citām sistēmām, tāpēc bija viegli sākt lietot šo programmu. Šī sistēma ir viegli pieejama no betkura mobīlā telefona. CRM integrācija ar Tasker programmu palīdzēja mums operatīvi uzlabot savas apkalpošanas aktivitāti.


Alternative Text
Valdis U.

Integrācija ar MailerLite

Hanna CRM integrācija ar MailerLite automatizē mārketinga e-vēstuļu un piedāvājumu sūtīšanu Jūsu klientiem. Integrācija ļauj mērķtiecīgi segmentēt klientus un pēc klienta īpašībām atšķirt, kurai e-vētsuļū saņemēju grupai piešķirt konkrētu klientu. Šī funkcionalitāte ietaupa jūsu dārgo laiku un ļauj tikai dažu sekunžu laikā iepriecināt klientus ar personalizētiem e-pastiem.

Plašāk par integrāciju →

Hanna CRM integracija su MailerLite

Integrācija ar Twilio SMS

Hanna CRM integrācija ar Twilio SMS automatizē īsziņu sūtīšanu jūsu potenciālajiem klientiem. Sistēmā varat izveidot SMS veidnes un norādīt, kad īsziņa jānosūta potenciālajam klientam. Pateicoties šai integrācijai, ir viegli sazināties ar nākamajiem klientiem, atgādināt viņiem par vissvarīgākajām lietām un veikt konsekventu komunikāciju!

Hanna CRM integracija su MailerLite

Integrācija ar Zapier

Šāda veida integrācija vēl vairāk uzlabo Hannas CRM pielāgošanas iespējas. Ar Zapier rīka palīdzību jūs varat integrēt CRM sistēmu ar dažādām programmām un IT risinājumiem.

Vairāk par Zapier →

Hanna CRM integracija su Zapier

Integrācija ar grāmatvedības programmatūru

Savstarpēja integrācija ar grāmatvedības sistēmām (Rivilė, Pragma, iScala uc) paplašina Hanna CRM funkcionalitāti un nodrošina piekļuvi grāmatvedības datiem reāllaikā. Kontaktu, preču, atlikumu, priekšapmaksas un pārdošanas rēķinu divpusējā integrācija.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM integracija su Rivile

API

Hanna CRM ir programmatūra API, kas ļauj integrēt sistēmu ar citām iekšējām vai ārējām programmām, kuras izmanto jūsu uzņēmums.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM API

Vēlaties izmēģināt vai pasūtīt?


Atklājiet Hanna CRM priekšrocības 30 dienas bez maksas!

Izmēģināt bezmaksas