Happily Addictive.
No Nonsense Allowed.

Hanna CRM – pirmā CRM sistēma,
saskaņojusi sevī uzņēmuma efektivitāti ar darba prieku


Efektivitāte un laime

Darba devēji mūsdienās tiek aicināti apvienot organizācijas efektivitāti ar darbinieku laimi. Stingrās biznesa mācību grāmatās pieprasa optimizēt resursu izmantošanu, iegūstot maksimālo finansiālo vērtību no katras minūtes, ko darbinieks pavada birojā. Un šeit modernie psihologi un HR personāla speciālisti krata galvu un liek viņiem rūpēties par pavisam citām - maigām - lietām: organizācijas kultūru, darba vietas atmosfēru un darbinieku laimi.
Šķiet, ka šodien vadītājam jābūt gan bendei, kas visu vēro un mēra, gan labai fejai vienā. Kaut ņem un pārlauzies uz pusēm! Taču efektivitāte un laime ir kā divi sen sastrīdējušies brālēni, kuri nevēlās vienā telpā pavadīt ne minūtes. Ir pienācis laiks samierināt šos divus velmīgus brālēnus.

Hanna CRM efektyvumas ir laimė

Mazu impēriju veidošana

Maziem un vidējiem uzņēmumiem pielāgotā Hanna CRM sistēmā visi komunikācijas ar klientu pārvaldības moduļi (kontaktu dati, projektu vadība, uzdevumu vadība, potenciālie klienti, pārdošanas vadība, dienas kārtības pārvaldība) darbojas tā, it kā jūs spēlētu vienkāršu, bet saistošu stratēģijas spēli. Tieši tāpēc Hanna CRM tirgū pazīstama kā sistēma, pie kuras darbiniekiem ir visvieglāk pieprast.

Katrs darbinieks tajā spēlē savu spēli un reālajā laikā uzrauga progresu: kad es beidzot pārspēšu Kauņas Juoza pretestību un uzvarēšu sapņu pasūtījumu? Cik procentuāli no uzdevuma jau ir izpildījusi kolēģe Kamila no blakus esošā kabineta? Cik daudz pārdošanas esmu veicis šomēnes un kādu prēmiju es varu sagaidīt? Cik procentuāli esmu uzlabojis pagājušā mēneša rezultātus? Kādus taktiskus manevrus šodienas pēcpusdienā paredz mana gudrā darba kārtība? ? Un kā es rīt mēģināšu iekarot pasauli? It kā mēs spēlētu stratēģijas spēli, visi šeit cenšas veidot un stiprināt savu mazo impēriju.

Izmantojot lietotājam draudzīgu un iekļaujošu vadības konsoli, darbības efektivitāte šeit kļūst nevis par pienākumu darbiniekam no augšas uz leju, bet gan par patīkamu nodarbošanos.

Hanna CRM mažųjų imperijų statymas

Darbojas tas, kas ir patīkami

Programmētāju komandas FUTURE IT izstrādātā HANNA CRM sistēma satur daudz vairāk funkcionalitātes nekā parastās klientu komunikācijas pārvaldības sistēmas. Tie ietver ne tikai standarta kontaktu, pārdošanas vadības un atgādinājumu moduļus, bet arī uzlabotu projektu vadību, pirkšanu, gudru darba kārtību, rezervēšanas un pat noliktavas moduļus. Turklāt sistēma atbilst visprasīgākajām uzņēmumu datu drošības prasībām.

Bet pats galvenais, tas viss darbojas! Daudzi Lietuvas uzņēmumi ir vīlušies par ieviestajām sistēmām, kuras darbiniekiem nepatīk, kuras nesaprot un nelieto. Progresīvākās IT sistēmas pašas par sevi ir bezspēcīgas, lai palielinātu uzņēmuma darbības efektivitāti, ja šo sistēmu procesi ir atturoši un nerada darbiniekam prieku. Hanna CRM ir sistēma, kuras pamatā ir šis būtiskais darba psiholoģijas likums. Palīdziet cilvēkiem baudīt darbu. Un jūs tiksiet apbalvots.

Hanna CRM veikia tai kas malonu

Vēlaties izmēģināt vai pasūtīt?


Atklājiet Hanna CRM priekšrocības 30 dienas bez maksas!

Izmēģināt bezmaksas