Pārdošanas vadības sistēma

Efektīvāka pārdošanas vadība

Procesu vadība

Mēs esam izstrādājuši Hanna CRM sistēmu, lai pārdošanas vadība būtu vienkārša. Ērti ir redzama visa procesa struktūra, un visu nepieciešamo informāciju var iegūt, noklikšķinot vienu taustiņu. Lomas, uzdevumu piešķiršana un atgriezeniskā saite nekad nav tik vienkārši kontrolēta. Darbinieki, kas strādā ar mūsu sistēmu, atzīst, ka viņiem ir daudz vieglāk sasniegt pārdošanas mērķus, un viņi izvairās no kļūdām, strādājot.

Universalitāte

Vai CRM sistēma var būt universāla? Mēs sakam jā, ka universālās sistēmas attīstība ir bijusi un ir dzinējs, kas ļauj virzīties uz priekšu. Mazie uzņēmumi un lielas organizācijas, pakalpojumu sniedzēji un tirgotāji - Hanna CRM veiksmīgi izmanto visi. Viena sistēma ir atbilde uz visiem jautājumiem pat tad, ja vēlaties virzīties uz priekšu: paplašiniet biznesa robežas vai mainiet biznesa profilu.

Pārdošanas vadības sistēmas priekšrocības

Pārdošanas vadība, izmantojot CRM sistēmu, ir daudz efektīvāka – to zina visi. Bet vai esat iedomājušies, kāpēc? Mēs esam izstrādājuši Hanna CRM sistēmu tā, lai tās lietošana būtu vienkārša un ērta. Mākoņdatošanas risinājumi nodrošina vieglu informācijas izplatīšanu tīklā, un optimāli pārdomātas funkcijas ir piemērotas uzņēmumiem ar dažādām aktivitātēm. Mūsu risinājums nodrošina ātrumu un ērtības, kas ir svarīgs jūsu efektīvai darbībai.

CRM sistēmas sniedz daudzas priekšrocības, to zina visi. Ja jūs domājat, ka darbs ar CRM ir labs, izmēģiniet Hanna CRM un sapratīsiet, ka tas var būt vēl labāks. Mūsu sistēmas lietotājiem patīk vienkārša pārvaldība, skaidrs izkārtojums un daudzpusīgas funkcijas. Ātra ieviešana un progress, kas ļauj lietotājam pilnveidoties jau no pirmajiem sistēmas soļiem, ir pievienotā vērtība, ko jūsu bizness var izbaudīt, izvēloties Hanna CRM pārdošanas vadības sistēmu. Mēs pastāvīgi strādājam un pilnveidojam savu sistēmu, lai sasniegtu labākus rezultātus, jo mūsu uzvara ir jūsu uzvara konkurences cīņā.

Uzziniet par Hanna CRM pārdošanas vadības sistēmas galvenajām iezīmēm.Kontaktu datu bāze

Hanna CRM komanda ir smagi strādājusi lietotāju labā un izveidojusi elastīgu, viegli pārvaldāmu kontaktu datu bāzi. Visas standarta darbības ir pieejamas un kontaktu sasaistīšana un ērti atlasītie filtri segmentēšanai, ļaus atrast nepieciešamo informāciju, tiklīdz tā būs nepieciešama. Rūpējieties par saviem klientiem un radiet labu iespaidu, jo tas patiešām ir svarīgi.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM klientų valdymas

Potenciālie klienti

Pārdošanas procesā potenciālo klientu modulis ir viens no vissvarīgākajiem. Šī iemesla dēļ mūsu komanda ir smagi strādājusi, un tagad jūs varat sasniegt vēl vairāk. Kontakti, komunikācijas vēsture, spēja izveidot atgādinājumus - tas viss ļaus jums maksimāli izmantot iespējas un palielināt klientu apmierinātību. Pārvērtiet potenciālu tirgū par lielu klientu loku un ģenerējiet uzņēmējdarbības ieņēmumus vieglāk un efektīvāk.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM potencialių klientų valdymas

Pārdošanas procesa kontrole

Aizmirstiet šaubas, vai darījums bija veiksmīgs - Hanna CRM visas izmaiņas var fiksēt reāllaikā neatkarīgi no tā, kad un kur atrodas vadītāji. Ērta darba vide ļaus jums pieņemt labākos lēmumus. Atbildīgām personām būs vajadzīgs tikai brīdis, lai uzticētu uzdevumus saviem darbiniekiem. Pieņemiet lēmumus, izveidojiet komandu un sekojiet progresam!

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM pardavimų proceso kontrolė

Pārdošanas dokumenti

Dokumenti ir ļoti svarīgi katrā biznesā. Tā ir nepieciešamība, bez tiem soļi biznesa pasaulē kļūst vienkārši neiespējami. Diemžēl dokumentu noformēšana prasa daudz laika un pūļu. Par laimi Hanna CRM komanda piedāvā vairākus risinājumus, kas visu šo procesu padarīs ātrāku. Ērta dokumentu glabāšana un veidnes - vienkāršas, bet noderīgas ikdienas aktivitātēs. Izmaiņu vēsture paātrinās saskaņošanas procesu un palīdzēs novērst kļūdas.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM pardavimų dokumentai


Uzdevumu kontrole

Garlaicīgas sapulces? Par tām varat aizmirst uz visiem laikiem. Hanna CRM vidē darbinieki saņem un veic viņiem uzticētos uzdevumus. Nav jātērē laiks vai jāmaina darba kārtība. Sistēmas izstrādātāji ir darījuši visu iespējamo, lai sistēma vienlīdz labi kalpotu augstāka līmeņa vadītājiem, kuri piešķir uzdevumus, un darbiniekiem, kuri šos uzdevumus veic.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM užduočių valdymo sistema

Projektu vadība

Projektu vadība ir klasiska funkcija, bez kuras ikdienas darbu daudzos gadījumos ir grūti iedomāties. Ikviens zina, kā izskatās Ganta diagramma, tāpēc nav nepieciešams izgudrot riteni no jauna. Mūsu komanda ir izmantojusi šīs populārās pieejas principus projektu vadībā.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM projektų valdymas

Darba plānošana

Hanna CRM darba plānošanu izskatija pilnībā , tāpēc mūsu lietotāji var ieplānot darbus interaktīvā kalendārā. Šeit visa nepieciešamā informācija ir pieejama acu mirksnī un piezīmes un iestatītie atgādinājumi ļauj jums visu laiku strādāt precīzi.

Izmēģināt bezmaksas

Hanna CRM darbų planavimas

Līgumu kontrole

Labāku saziņu ar klientiem un starp darbiniekiem organizācijas ietvaros nodrošina līguma kontroles funkcija. Šeit jūs varat atzīmēt atgādinājumus, veikt izmaiņas un sekot numerāciju. Šķiet, ka tas viss ir vienkārši, taču padomājiet, cik lielu zaudējumu var nodarīt zaudēts līgums. Nē, Hanna CRM nezaudēs nevienu līgumu, kas ir svarīgs jūsu biznesam.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM sutarčių registras


Informācijas meklēšana

Kad kaut kas jāatrod, sistēmas lietotāji gaida informāciju šeit un tagad. Hanna CRM izstrādes komanda atbalsta šo vajadzību, tāpēc tā sistēmā ir ieviesusi ātru un intuitīvu meklētājprogrammu. Spēja meklēt pēc vārda, atslēgvārdu frāzes vai izmantot kritēriju filtrus ļaus ātri atrast tieši to, ko meklējat.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM informacijos paieška

Tiesību pārvaldība

CRM sistēmas gandrīz nav iedomājamas bez tiesību piešķiršanas, un tas ir patiešām ērti. Tomēr mēs esam gājuši vēl tālāk - aizmirstiet standarta lomas un piešķiriet īpašas tiesības, lai izveidotu nepieciešamo lietotāja profilu vai pastāvīgi mainītu to. Tas ir ātri, ērti un optimāli, ja notiek neparedzētas situācijas.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM vartotojų teisės

Pārdošanas moduļa iespējas

Darba laika uzskaite, izmaksas, termiņi – agrāk katram uzdevumam bija nepieciešams atsevišķs darbinieks, un tagad visu var uzticēt CRM programmai. Bet šī iespēja vairs nepārsteidz. Hanna CRM pieder jaunu un modernu CRM sistēmu paaudzei, kas paplašina ne tikai pašu funkcionalitāti, bet arī risinājumus, kas nodrošina ērtības un ātrumu.

Pieejamība mūsdienu pasaulē ir daudz svarīgāka, nekā tika domāts iepriekš. Tāpēc mūsu inženieri ir izstrādājuši sistēmu tā, lai ikviens to varētu izmantot tur, kur vajag, kad vajag, un ar dažādām ierīcēm. Daudzpusība ir jauns impulss un mūsu redzējums, kā izveidot un uzlabot nākotnes biznesa sistēmu.

Vēlaties izmēģināt vai pasūtīt?


Atklājiet Hanna CRM priekšrocības 30 dienas bez maksas!

Izmēģināt bezmaksas