Privātuma politika

Galvenā informācija

UAB “Ateities IT” (turpmāk”Datu pārvaldītājs”) šī privātuma politika (turpmāk” Privātuma politika “) nosaka personas datu apstrādes noteikumus un nosacījumus, izmantojot Datu pārvaldītāja pārvaldīto vietni.
Privātuma politikas noteikti nosacījumi tiek piemēroti katru reizi kad jūs vēlaties piekļūt mūsu sniegtam saturam / vai pakalpojumiem, neatkarīgi no tā, kuru ierīci (datoru, mobilo tālruni, planšetdatoru utt.) izmantojat.

Apstiprinām, ka datu pārvaldītāja vietnes apmeklētāju dati tiks vākti saskaņā ar spēkā esošo Eiropas Savienības un Lietuvas Republikas tiesību aktu prasībām un kontrolējošo iestāžu norādījumiem. Ir veikti visi saprātīgi tehniskie un administratīvie pasākumi tam, lai datus kurus mēs vācam par Vietnes apmeklētājiem aizsargātu no zaudēšanas, neatļautas izmantošanas un izmaiņām.

Noteikumos lietojamie jēdzieni tiek interpritēti tā, kā tie tiek definēti Vispārīgajā datu aizsardzības reglamentā Nr. 2016/679.

Kādu informāciju mēs apkopojam par jums?

Ja jūs apmeklējat mūsu vietni, mēs tāpat apkopojam informāciju, kas atklāj mūsu piedāvāto pakalpojumu izmantošanas īpatnības vai automātiski ģenerē apmeklējumu statistiku.

Daudziem mūsdienu uzņēmumiem ir grūti iedomāties savu darbību bez CRM sistēmas vai dažām tās funkcijām. Ja pirms desmit gadiem par šādiem risinājumiem domāja tikai lielas organizācijas, šodien CRM sistēmas priekšrocības var gūt uzņēmumi, kuros strādā tikai daži darbinieki, un augošs uzņēmums, kas apvieno desmitiem kolēģu komandu. CRM sniedz uzņēmējdarbībai daudz priekšrocību, kuras var iedalīt šādās grupās:

Kā tiek izmantota Jūsu informācija?

Mēs varam savākto informāciju izmantot šādiem mērķiem:

⃰ Informējam, ka jums ir tiesības nepiekrist vai jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu jūsu datu apstrādei mērķiem, kas apzīmēti ar zvaigznīti iepriekš.

Kam mēs atklājam jūsu informāciju?

Mēs apņemamies nenodot jūsu personas datus nevienai nesaistītai trešajai pusei, izņemot šādus gadījumus:

Ko mēs darām, lai aizsargātu jūsu informāciju?

Personas dati ir pasargāti no nozaudēšanas, neatļautas izmantošanas un izmaiņām. Mēs esam ieviesuši fiziskus un tehniskus mērus , lai aizsargātu visu informāciju, ko mēs apkopojam mūsu pakalpojumu sniegšanas vajadzībām. Atgādinām, ka, lai gan mēs veicam nepieciešamas darbības, lai aizsargātu jūsu informāciju, neviena vietne, internetā atliekama operācija, datorsistēma vai bezvadu savienojums nav pilnībā drošs.

Jūsu datus glabāsim 1 gadu pēc pēdējās Jūsu mūsu pakalpojumu vai satura izmantošanas. Šī perioda beigās dati tiks dzēsti tā, lai tos nebūtu iespējas atjaunot.

Jūsu tiesības

Datu subjektam, kura dati tiek apstrādāti Datu pārvaldītāja darbības laikā, ir šādas tiesības:

Ja jūs nevēlaties, lai jūsu personas dati tiktu apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, ieskaitot profilēšanu, varat rakstīt e-pastu uz info@futureit.lt vai zvanīt pa tālruni +370 60674620 un iebilst, ka jūsu personas dati tiek apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos un / vai nodrošināt, ka netiek piemērota tikai jūsu personas datu automatizēta apstrāde, ieskaitot profilēšanu **, jūsu personas datu apstrāde, nepamatojot nepiekrišanas iemeslus.

Informācija par sīkdatņu izmantošanu

Hanna CRM vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, tāpēc šajā sadaļā ir sniegta detalizēta informācija par to, kā tiek izmantotas sīkdatnes, un kā jūms izlemt, vai saglabāt vai dzēst sīkdatnes

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir informācijas elementi, kas tiek pārcelti no interneta vietnes uz jūsu datora cieto disku. Tie ir nelieli informācijas faili, kas ļauj vietnēm saglabāt un atkārtoti piekļūt informācijai par lietotāja pārlūkošanas pieradumiem.

Sīkdatnes izmanto lielākā daļa vietņu, jo tās ir viens no daudziem rīkiem, kas palīdz tiešsaistes saturu pielāgot lietotāju vajadzībām. Sīkdatnes ļauj vietnēm sniegt pakalpojumus, kas pielāgoti lietotāju vajadzībām (piemēram, atceroties pieteikšanās datus, saglabājot pirkumus iepirkumu grozā vai parādot tikai konkrētu lietotāju interesējošu saturu).

Ir dažādi sīkdatņu veidi: pagaidu sīkdatnes vai sesijas sīkdatnesi) – tiek dzēsti, kad pārlūkprogramma ir aizvērta; pastāvīgas sīkdatnes – netiek izdzēsti un paliek līdz brīdim, kad tie tiek izdzēsti ar aktīvu darbību vai beidzas to derīguma termiņš.

Kā izdzēst sīkdatni?

Lielākā daļa pārlūkprogrammu ir iestatītas automātiski pieņemt sīkdatnes. Jūs varat izslēgt sīkdatnes savā pārlūkprogrammā, taču ņemiet vērā, ka šādi rīkojoties, jūs varat zaudēt piekļuvi daudzām funkcijām, kas nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi. Ja jums nepieciešama sīkāka informācija par sīkdatnēm, apmeklējiet vietni www.aboutcookies.org, lai iegūtu detalizētu, neatkarīgu informāciju par to, kā atslēgt sīkdatnes caur pārlūkprogrammas iestatījumus, un kā izdzēst sīkdatnes, kas jau ir jūsu datorā. Lai izdzēstu sīkdatnes no sava mobilā tālruņa, jums būs jāizlasa sava tālruņa lietotāja rokasgrāmata.

Sīkdatņu tipi

Obligātas sīkdatnes: šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs pārlūkotu vietni un izmantotu tās funkcijas, piemēram, piekļuvi drošām vietnes daļām. Bez šiem sīkfailiem nevarētu būt neviens vēlamais pakalpojums, piemēram, iepirkšanās tiešsaistē.

Veiktspēju uzlabojošas sīkdatnes: šīs sīkdatnes apkopo informāciju par to, kad lietotāji izmanto konkrētu vietni, piemēram, kuras lapas viņi apmeklē visbiežāk un vai apmeklētāji saņem kļūdas ziņojumus no vietnes. Šīs sīkdatnes neapkopo informāciju, kas ļauj identificēt vietnes apmeklētāju. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir vispārēja rakstura un tāpēc anonīma. To izmanto tikai vietnes veiktspējas uzlabošanai.

Funkcionālās sīkdatnes: Šīs sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties jūsu izvēlētās lietas (piemēram, jūsu vārdu, valodu vai reģionu) un piedāvāt uzlabotas funkcijas, kas jums ir personalizētas. Šo sīkdatņu apkopoto informāciju var padarīt anonīmu, un tie nevar uzraudzīt jūsu pārlūkošanas darbību citās vietnēs.

Mērķtiecīgas vai reklāmas sīkdatnes: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai rādītu reklāmas piedāvājumus kuri būtu interesanti un atbilstoši tieši ​​jūsu interesēm. Tās tāpat tiek izmantotas tam, lai noteiktas reklāmas rādītu tikai noteiktu skaitu reižu un palīdzētu izmērīt reklāmas kampaņas efektivitāti.