Projektu vadības sistēma

Ērtāka projektu vadība

Universāla funkcionalitāte

Universālitāte ir Hanna CRM izstrādātāju mērķis. Ne tāpēc, ka sistēma der visiem, bet gan tāpēc, ka tā pielāgojas pie visiem. Kāpēc tas ir tik svarīgi? Mēs esam pamanījuši, ka stagnējošie procesi uzņēmumos bieži kavē progresu, un mūsu mērķis nav kavēt, bet gan veicināt progresu. Hanna CRM pielāgosies uzņēmuma jaunajiem mērķiem un darbības apstākļiem, padarot to par universālu sistēmu.

Ērta lietotāja vide

Vienkāršas sistēmas izveidošana ir sarežģīta. Mēs uzņēmāmies šo izaicinājumu, un, lai gan tas nebija viegli, Hanna CRM ir tik lietotājam draudzīga un skaidra, ka to var izmantot pat tie, kuriem ir minimālas prasmes. Ērta izvēlne un lietotājam draudzīga vide, personalizēta darbvietu sistēma un citas priekšrocības. Dažreiz mazāk faktiski ir vairāk - izmēģiniet Hanna CRM un sapratīsiet to.

Projekta vadības sistēmas priekšrocības

Mūsdienās projektu vadību bez CRM sistēmas ir grūti iedomāties. Izvēlieties ērtu, ātru un pārdomātu sistēmu – tāda ir Hanna CRM, kura atvieglos biznesa procesus. Nepārtraukti uzlabojumi, kurus mēs īstenojam, reaģējot uz izmaiņām biznesa tirgū, atvieglos dzīvi!

Rīks, mērs, programma – sauciet to kā vien vēlaties, taču labi saprojektēto funkcionalitāti neviens nemainīs. Jau no pirmajiem soļiem ar Hanna CRM projektu vadības sistēmu jūs jutīsities kā savās kamanās. Skaidrs izkārtojums, ērta darba vide, mākoņdatošana – viss nepieciešamais un vēl vairāk ir pieejams jebkurā laikā un vietā. Ierīce un interneta savienojums tagad ir vienīgie nepieciešamie rīki.

Katru dienu ir daudz darāmā, un laika vienmēr pietrūkst. Bet Hanna CRM projektu vadības sistēma ļauj visu apgriezt otrādi. Pat vienkārši risinājumi, piemēram, ātra informācijas meklēšana vai dokumentu veidnes, ikdienā ietaupa daudz laika. Labāk izbaudiet tasi karstas kafijas, jo ar mūsu apdomātas sistēmas palīdzību Jums vienmēr atradīsies mirklis atelpai!Kontaktu datu bāze

Vai vēlaties būt tirgus līderis? Sāciet ar kontaktiem. Izmantojot Hanna CRM, jūs varat to visu ērti uzglabāt un kārtot. Jo lielāka auditorija, jo lielāki panākumi - neaizmirstiet visus svarīgos kontaktus. Jūs varat pazaudēt piezīmju grāmatiņu, aizmirst vārdu, mūsu sistēma nezaudēs un neaizmirsīs nevienu - katrs kontakts tai ir vienlīdz svarīgs.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM klientų valdymas

Projektu vadība

Šeit ir viss, kas nepieciešams mūsdienu projekta vadītājam. Projekta vadības modulis ir balstīts uz Ganta diagrammu, padarot to skaidru un visiem pazīstamu Šeit projekta vadītājs un komanda var komunicēt, piešķirt uzdevumus. Šeit tiek pieņemti vissvarīgākie lēmumi, kas ir svarīgi projekta panākumiem.

Izmēģināt bezmaksas

Hanna CRM projektų valdymo sistema

Uzdevumu kontrole

Kontrole ir svarīga, taču nevienam nepatīk to izmantot. Par laimi, tagad jūs varat uzticēties Hanna CRM. Sistēmai ir ērti iestatījumi, tāpēc turpmāk jūs automātiski ievērosiet termiņus, saņemsiet atgādinājumus un daudz ko citu. Un vadītāji varēs izsekot katra darbinieka progresam. Pirmais solis ceļā uz paaugstinājumu ir klāt!

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM užduočių valdymas

„Tasker“ integrācija

Hanna CRM ir moderna un atjaunināta projektu vadības programma, tāpēc jūs varat paplašināt tās iespējas ar integrāciju. Piemēram, Tasker atvieglos darbu mobīlām komandām un savienos tās ar kolēģiem birojā. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama palīdzība, padoms vai informācija - viss ir pie rokas "Hanna CRM" programmā.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM integracija su Tasker Tools


Darba plānošana

Iedomājieties interaktīvu kalendāru, kurā ietilpst viss: darbi, kontakti, piezīmes, informācija … Kāpēc sapņot, ja mūsu IT inženieri to jau ir izveidojuši? Tā ir daļa no Hanna CRM projektu vadības sistēmas, kuru mūsu lietotāji augsti vērtē.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM dienotvarkės planavimas

Klientu apkalpošana

Ātras atbildes, ātra problēmu risināšana un sakarīga komunikācija ir mūsdienu must have.
Un tam, protams, nepieciešama sistēma. Bet, ja izvēlaties Hanna CRM, jums nebūs jāmeklē papildu risinājumi, jo klientu apkalpošana ir viena no standarta funkcijām. Skatieties vienkāršāk un atklājiet vairāk priekšrocību.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM klientų aptarnavimas

Potenciālie klienti

Skaidrs skats un detalizēts darba grafiks tiek sagatavots vienā acu mirklī. Visi nepieciešamie kontakti, komunikācijas vēsture - kad jūsu projektu vadītāji strādā ar Hanna CRM, katrs klients jūtas lieliski un komunikācija ir efektīva. Labāki rezultāti īsākā laikā, tiekšanās, kuru varat izmantot.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM potencialūs klientai

Pārdošanas organizācija

Pārdošana ģenerē ieņēmumus, tāpēc šim procesam sistēmā pievērsām īpašu uzmanību. Izmantojot Hanna CRM sistēmu, jūs varat pārliecināties, ka jūsu preces un pakalpojumi atrodas īstajā vietā un laikā. Plānojot, nevajadzēs burt uz kafijas biezumiem - tikai daži klikšķi kā atskaites un prognozes ir jūsu acu priekšā.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM pardavimų valdymas


Līgumu kontrole

Līgumi vienmēr ir svarīgi, tāpēc mūsu komanda ir nodrošinājusi pareizo vietu to glabāšanai. Arhivēšana, automātiskie atgādinājumi, termiņu kontrole un citas funkcijas ļaus justies labi un nekad neaizkavēt līguma atjaunošanu.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM sutarčių registras

Informācijas meklēšana

Būtu labi atrast nepieciešamo informāciju, noklikšķinot uz pogas? Protams! Un tas ir iespējams. Hanna CRM visa informācija tiek atrasta pēc dažādiem kritērijiem. Viedā meklēšana ir vienmērīgāks darba process, tāpēc mūsu komanda, veidojot sistēmu, pievērsa uzmanību pat sīkumiem.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM informacijos paieška ir filravimas

Tiesību pārvaldība

Piešķiriet vai apvienojiet tiesības, mainiet darbinieku pienākumus un netraucējiet progresu. Hanna CRM sistēma ir paredzēta, lai pielāgotos jūsu biznesa vajadzībām un izmaiņām, tāpēc jums nav jāpielāgojas sistēmai.

Izmēģināt bezmaksas →

Hanna CRM naudotojų teisių kontrolė

Kā iegādāties projekta vadības sistēmu?

Ļaujiet savam biznesam sākt augt šodien un dodiet izaugsmei stimulu. Hanna CRM cenu noteikšana ir elastīgas un vienkāršas. Sistēmas noma ļauj izvēlēties vispiemērotāko apjomu savam biznesam. Aizmirstiet par nepamatotus ieguldījumus un atklājiet sistēmas priekšrocības un efektivitāti, kas ietaupīs jūsu līdzekļus.

Vai var labas lietas neprasīt lielu izmaksu? Jā, var, — mēs sakām. Mūsu komandas mērķis bija izveidot ērtu, universālu, pielāgotu pie lietotāja vajadzībām sistēmu, kura būtu pieejama visiem par optimālu cenu. Un mums bez vilcināšanās jāatzīst, ka mums tas ir izdevies.

Vai var labas lietas neprasīt lielu izmaksu? Jā, var, — mēs sakām. Mūsu komandas mērķis bija izveidot ērtu, universālu, pielāgotu pie lietotāja vajadzībām sistēmu, kura būtu pieejama visiem par optimālu cenu. Un mums bez vilcināšanās jāatzīst, ka mums tas ir izdevies.

Vēlaties izmēģināt vai pasūtīt?


Atklājiet Hanna CRM priekšrocības 30 dienas bez maksas!

Izmēģināt bezmaksas